Topery

Topery

Topery

DUX oferuje różne topery do Twojego łóżka DUX, m.in. Xupport oraz wyjątkowy materac Pascal de Luxe ze zindywidualizowanymi strefami komfortu. Topery DUX są integralną częścią łóżka, ale w przeciwieństwie do większości łóżek, nie są przymocowane do łóżka. Nie tylko uzupełnia to ich konturowy charakter, ale w razie zalania lub zużycia możesz po prostu wymienić górny toper bez konieczności wymiany całego materaca.

DUX Xupport

Głęboko pikowany materac wierzchni z rdzeniem z naturalnego lateksu. Ponadto posiada dodatkową warstwę zewnętrzną z watoliny zapewniającą dodatkową wentylację i miękkość.

Grubość: 6 cm

materac dux inspiration xupport

DUX Xupport Plus

Głęboko pikowany materac wierzchni z rdzeniem z naturalnego lateksu. Godnym uwagi jest fakt, że posiada zewnętrzną warstwę bawełnianej watoliny zapewniającą dodatkową wentylację i miękkość.

Grubość : 7,5 cm

materac dux inspiration xupport plus

DUX Xupport Xoft

INSPIRATION™ XOFT to nasz najdelikatniejszy toper z tkaniną, która jest rozciągliwa w 4 kierunkach. Jest to głęboko pikowany materac wierzchni z rdzeniem z naturalnego lateksu i zewnętrzną warstwą bawełnianej watoliny zapewniającej dodatkową wentylację i miękkość.

Grubość: 6 cm

materac dux xoft

DUX Pascal De Luxe

Unikalny toper wierzchni na materac z opatentowanym przez firmę DUX systemem kaset PASCAL®, dlatego każda strefa komfortu może być indywidualnie dopasowana do potrzeb. Dostępne są kasety miękkie, średnie, twarde i bardzo twarde. To pozwala dostosować materac do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów takich jak kobiety w ciąży, osoby zmagające się z bólami pleców itd.

materac dux pascal de luxe

DUX Continental

Materac sprężynowy w dwóch różnych wysokościach 15 cm lub 18 cm, z unikalnym systemem ciągłej sprężyny DUX. DUX Continental 15 cm ma z jednej strony warstwę naturalnego lateksu, natomiast wersja 18 cm ma warstwy lateksu po obu stronach, dzięki czemu można używać go dwustronnie. Nadaje się również jako zapasowy materac.

materac dux inspiration