Najlepszy hotel w czasie podróży?

Ponad 150 najbardziej prestiżowych hoteli świata jest wyposażonych w łóżka DUX. Do tego grona należy między innymi Burj Al Arab Jumeirah (,,Żagiel” w Dubaju) czy też Grand Hotel w Sztokholmie. Wierzą oni, że najwyższym możliwym luksusem jest wartościowy, głęboki i regenerujący sen, dlatego zaufali firmie DUXIANA®.

Wiesz, że łóżko jest wyjątkowe kiedy pojawia się na liście udogodnień hotelowych zaraz obok takich pozycji jak: ekskluzywne spa, restauracja z gwiazdkami Michelin czy nieskazitelna i zawsze pomocna obsługa. Jednym z najlepszych sposobów aby sprawdzić niezrównany komfort łóżka DUX jest podróżowanie. Podczas pobytu w jednym z wielu hoteli, które z nami współpracują możesz być pewny, że Twój organizm odpowiednio się zregeneruje i odpocznie po długiej podróży.

Jeśli zastanawiasz się czy warto zainwestować w nasze łóżko zapraszamy Cię do skorzystania z jednego ze współpracujących z nami  hoteli, o koszty pobytu nie musisz się martwić. Salon DUXIANA® w Krakowie oferuje zwrot ceny noclegu*, jeśli postanowisz dokonać zakupu łóżka w naszym salonie w Galerii Tetmajera 83. Podczas podróży koniecznie sprawdź, czy w hotelu dostępny jest pokój z naszym łóżkiem i ciesz się prawdziwą regeneracją oraz spokojnym snem.

*Duxiana pokrywa koszty jednodobowego pobytu w kwocie do 1000zł, zostaną one odliczone w ramach rabatu przy zakupie jednego z naszych łóżek.

 

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *